PROJELER

Devam Eden Projelerimiz

Çorum - Merzifon Demiryolu Projesi

     102 km uzunluğundaki Çorum Merzifon hızlı demiryolu hattına ait etüt proje ve mühendislik hizmetleri kapsamında 13 adet tünelin ve giriş çıkış portallarının modellenmesi ve uygulama projelerinin hazırlanması. Toplamda 14 km tünel tasarımı. Güzergaha ait geoteknik raporun hazırlanması.

Tamamlanma 85%

Van-Tatvan Devlet Yolu kapsamında Küçüksu Tüneli Etüt ve Proje Danışmanlık işi

    Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü sınırları içerisinde yer alan Van-Tatvan Devlet Yolu’nun artan trafik ihtiyacını karşılayabilmesi ve mevcut yol standartlarının arttırılması amacıyla yapılması planlanan Yelkenli Tünelinin tünel gövdesi, giriş ve çıkış portallarının modellenmesi ve uygulama projelerinin hazırlanması. 

Tamamlanma 81%

Malatya - Elazığ Demiryolu Projesi

     96 km uzunluğundaki Malatya – Elazığ hızlı demiryolu hattına ait etüt proje ve mühendislik hizmetleri kapsamında 10 adet tünelin ve giriş çıkış portallarının modellenmesi ve uygulama projelerinin hazırlanması. Toplamda 18 km tünel tasarımı. Güzergaha ait geoteknik raporun hazırlanması.

Tamamlanma 22%

Siirt - Kurtalan Demiryolu Projesi

     26 km uzunluğundaki Siirt – Kurtalan hızlı demiryolu hattına ait etüt proje ve mühendislik hizmetleri kapsamında 13 adet tünelin ve giriş çıkış portallarının modellenmesi ve uygulama projelerinin hazırlanması. Toplamda 6 km tünel tasarımı.

Tamamlanma 39%

Silvan Barajı Köy Yolları Proje Yapımı

     Silvan’da yapılması planlanan Taşköprü Viyadüğüne ait ayakların geoteknik açıdan incelemelerinin yapılması ve raporlandırılması.

Tamamlanma 24%

World Trade Center Amsterdam

    World Trade Center Amsterdam – Amsterdam Zuidas’ın merkezinde 125,000 m2 ofis alanı. Projenin kaba işler metraj hesaplarının ve kontrollerinin yapılması.

Tamamlanma 63%

Tamamlanan Projelerimiz

Muş Devlet Hastanesi Farklı Seviyeli Kavşak Geoteknik Etüt Raporu

    Muş şehir içi karayolu trafiğinin yoğunluğunun azaltılması, transit yol taşımacılığının mevcut şehir içi karayolundan ayrılması amacıyla mevcut hastane kavşağının farklı seviyeli altgeçitli kavşağa dönüştürülmesi projesi kapsamında kazıklı alt geçit uygulama projelerinin hazırlanması.

Tamamlanma 100%

Tarsus - Pozantı Karayolu Projesi

     Tarsus – Pozantı devlet yolu hattına ait 1.5 km uzunluğundaki Şehitler Tüneli statik – geoteknik hesaplamalarının yapılması ve uygulama projelerinin hazırlanması. Güzergah geoteknik raporlarının hazırlanması.

Tamamlanma 100%

Tortum-Uzundere Ayrımı – Narman İli Yolu Etüt ve Proje Danışmanlık Hizmet Alımı İşi

     Erzurum ili Tortum-Uzundere Ayrımı ile Narman ilçesi arasında kalan yolun geometrik standartlarının iyileştirilmesi amacı ile inşaa edilecek (Tortum-Uzundere) Ayr. – Narman İl Yolu projesi kapsamında 4.5 km uzunluğundaki Şehitler Tüneli statik – geoteknik hesaplamalarının yapılması ve uygulama projelerinin hazırlanması.

Tamamlanma 100%

Buca-Onat Caddesi İle Şehirlerarasi Otobüs Terminali Ve Çevre Yolu Arasi Bağlanti Yolu-Tünel Yapilmasi (2nci Etap) Danişmanlik Ve Mühendislik Hizmetleri İşi

     Onat Tüneli çıkış portal bölgesi ve tünel çıkış gövdesinin hesaplarının yapılması ve uygulama projelerinin hazırlanması.

Tamamlanma 100%

Kuzey Çevre Yolu- (Erzurum- Ağrı Devlet Yolu) Nenehatun Tünelli Geçişi Etüt Proje ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi

     Kuzey Çevre Yolu- (Erzurum- Ağrı Devlet Yolu) Nenehatun Tünelli Geçişi Etüt Proje ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi kapsamında 4.6 km uzunluğunda Nenehatun Tüneli statik – geoteknik hesaplamalarının yapılması ve uygulama projelerinin hazırlanması.

Tamamlanma 100%

Acwa Power Çelik Depo Tasarımı

     ACWA Güç Enerji Santrali içerisinde yer alan mevcut çelik yapının deformasyon toleranslarının belirlenmesi gerekli yapı iyileştirme projelerinin hazırlanması.

Tamamlanma 100%

Armutlu-Gemlik İl Yolu Projesi

     Armutlu-Gemlik il yolu hattına ait 495 m uzunluğundaki T-14 Tüneli statik – geoteknik hesaplamalarının yapılması ve uygulama projelerinin hazırlanması. 

Tamamlanma 100%

Balıkesir Edremit Devlet Yolu Evciler Varyantı Etüt Ve Proje Danışmanlık İşi

      Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü sınırları içerisinde yer alan Balıkesir Edremit Devlet Yolu’nun artan trafik ihtiyacının karşılanabilmesi ve mevcut yol standartlarının arttırılması amacıyla inşa edilecek sol tüp 171 m, sağ tüp 160 m uzunluğundaki Evciler Tüneli Statik – Geoteknik hesaplamalarının yapılması ve uygulama projelerinin hazırlanması.

Tamamlanma 100%

Taşoluk (Afyonkarahisar) Atık Su Arıtma Tesisi Kesin Proje Hizmet Alım İşi

  İller Bankası tarafından ihale edilen Taşoluk (Afyonkarahisar) Atık Su Arıtma Tesisi Kesin Proje Hizmet Alım İşi kapsamında tasarımı yapılan yapıların geoteknik değerlendirme ve zemin iyileştirmeleri.

Tamamlanma 100%

Delice (Kırıkkale) Atık Su Arıtma Tesisi Kesin Proje Hizmet Alım İşi

    İller Bankası tarafından ihale edilen Delice (Kırıkkale) Atık Su Arıtma Tesisi Kesin Proje Hizmet Alım İşi kapsamında tasarımı yapılan yapıların geoteknik değerlendirmeleri ve zemin iyileştirmeleri.

Tamamlanma 100%

Van-Tatvan Devlet Yolu kapsamında Yelkenli Tüneli Etüt ve Proje Danışmanlık işi

    Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü sınırları içerisinde yer alan Van-Tatvan Devlet Yolu’nun artan trafik ihtiyacını karşılayabilmesi ve mevcut yol standartlarının arttırılması amacıyla yapılması planlanan Yelkenli Tünelinin tünel gövdesi, giriş ve çıkış portallarının modellenmesi ve uygulama projelerinin hazırlanması. 

Tamamlanma 100%

FERINGA Binası Proje Danışmanlık İşi

    Hollanda’nın Gröningen şehrinde yapılması planlanan 64000 metrekare alana sahip 5 katlı üniversite binasının proje danışmanlığı verilmesi.

Tamamlanma 100%
kapat
TurkeyEnglish